Melisa flet për situatën Bora-Donald-Trixa

Bota e Yjeve

Melisa flet për situatën Bora-Donald-Trixa

Më: 24 janar 2022 Në ora: 10:30
Melisa

Melisa Lleshi është detyruar të flasë për situatën Bora-Donald-Trixa.

Kjo pasi dikush e pyeti rreth tyre në Instagram.

Ish-konkurrentja e Për’puthen tha se askush s’ka të drejtë të gjykojë askënd e sidomos në rrjete sociale.

Image
Melisa

Ajo shtoi se duhet të ndalet kjo gjë duke shkruar: "E keni tepru".

Image
Storie në Instagram

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat