Motrat ia zbulojnë gjininë, këto dhurata blejnë për Kylie Jenner

Bota e Yjeve

Motrat ia zbulojnë gjininë, këto dhurata blejnë për Kylie Jenner

Nga: Bota sot Më: 24 janar 2022 Në ora: 22:42
Kylie Jenner

Khloe Kardashian dhe Kendall Jenner mund të kenë zbuluar në mënyrë delikate gjininë e foshnjës së motrës së tyre më të vogël, Kylie.

Kjo e fundit mund të lind këto ditë.

Motra e saj shkuan për të bërë shoping në një dyqan fëmijësh në Sherman Oaks.

Derisa kamerat ishin pas tyre, dyshja u vunë re se po blenin artikujt të dizajnuar për vajza./Bota sot

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat