Vesa Luma dhe djali i saj infektohen me COVID-19

Bota e Yjeve

Vesa Luma dhe djali i saj infektohen me COVID-19

Më: 28 janar 2022 Në ora: 17:17
Vesa

Vesa Luma dhe djali i saj kanë rezultuar pozitivë për Covid-19.

Lajmin e ka zbuluar vet Vesa.

Përmes Instagramit duke treguar se pas arritjes në Zelanë të Re, u desh të izoloheshin.

Ajo poashtu tregoi se gjendja e tyre është e mirë.

Image
Vesa Luma

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat