Emily befason me paraqitjen e saj në Cannes

Bota e Yjeve

Emily befason me paraqitjen e saj në Cannes

Më: 26 maj 2022 Në ora: 07:26
Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski ka treguar se sa më stil është kur është shfaqur në Cannes.

Emily Ratajkowski vazhdon të jetë njëra prej femrave me më stil dhe kjo është parë edhe në Cannes. 

Modelja 30 vjeçare është shfaqur me një fustan veror teksa bën parakalim në rivierën franceze. 

Emily, të cilës i është bashkuar burri i saj, Sebastian Bear-McClard, është dukur në formë të mirë dhe e lumtur e ku vazhdimisht ka buzëqeshur para kamerës. 

Image
Emily Ratajkowski
Image
Emily Ratajkowski
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat