Linda Rei punon si eskortë, publikohen fotot e saj të nxehta

Bota e Yjeve

Linda Rei punon si eskortë, publikohen fotot e saj të nxehta

Më: 31 korrik 2022 Në ora: 09:28
Linda Rei

Linda Rei, transgjinorja e famshme, ka tërhequr gjithmonë vëmendjen e mediave rozë me fotot e saj të postuara në rrjetet sociale apo me deklaratat për meshkujt. Shpesh herë ajo gjykohet për veprimin që ka bërë, por Linda gjithmonë i kalon me sportivitet.

Transgjinorja shqiptare nuk e ka fshehur asnjëherë jetën e saj dhe vështirësitë deri sa ia arriti të bëhej femër. Por duket se tashmë jeta e Lindës ka marrë tjetër rrjedhë.

JOQ ALBANIA ka siguruar disa foto në një faqe online, ku mund ta “blini” Linda Rein.

Bëhet me dije se Linda Rei punon si eskortë dhe fotot seksi të saj janë vendosur në faqen online.

Kjo nuk është hera e parë, që Linda Reit i dalin të tilla foto. Edhe më herët mediat zbuluan se ajo punonte si eskortë në Itali.

Image
Linda Rei
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat