Irina Shayk bën një ndryshim dramatik në pamje

Bota e Yjeve

Irina Shayk bën një ndryshim dramatik në pamje

Nga: B.S Më: 8 shkurt 2017 Në ora: 09:01
Supermodelja Irina Shayk

Supermodelja Irina Shayk ka bërë një ndryshim të madh tek pamja e saj. Jo ka ndryshuar ngjyrën e flokëve të saj, shkruan Bota sot.

Bukuroshja ruse, flokët e saj të drejtë me ngjyrë kafe i ka shndërruar në flokë të bardha dhe kaçurrele.

Ylli 31-vjeçar, për këtë ndryshim i ka njoftuar fansat e saj përmes rrjeteve sociale.

Modelja e famshme së fundmi ka pozuar për “Love Magazine” në një vend shumë interesant./BS/

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat