Bella tregon të pasmet seksi në bikini

Bota e Yjeve

Bella tregon të pasmet seksi në bikini

Nga: Bota sot Më: 30 gusht 2017 Në ora: 16:04
Bella Thorne

Ajo është një nga aktoret më të përfolura në botë, e cila kurrë nuk ka frikë që të ekspozojë figurën e saj sensacionale.

Dhe Bella Thorne publikoi imazhe në llogarinë e saj në Instagram, duke treguar linjat seksi trupore, përcjell Bota sot.

Ylli 19 vjeçar ka pozuar para pasqyrës, duke ekspozuar të pasmet seksi në bikini dypjesësh të gjelbër./BS/

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat