Armina, mbresëlënëse me rrobabanje - Bota Sot
Armina, mbresëlënëse me rrobabanje

Bota e Yjeve

E diel, 21 tetor 2018

Armina, mbresëlënëse me rrobabanje

Më: 17 tetor 2017 Në ora: 16:10
Armina Mevlani

Një pozë me bikini e shfaq Armina Mevlanin me një dukje mahnitëse.

Modelja nga Shqipëria ka pozuar në plazh me rrobabanje dhe ka lënë mbresa me fotografinë e re të publikuar në Instagram.

E veshur me të kuqe, Armina nuk e lë askënd indiferent nga gjinia e fortë.

 

Not a bikini weather but i forgot to post this ????????#wildbabe #wild

A post shared by Armina Mevlani (@armina_mevlani) on

 

Polaroids

A post shared by Armina Mevlani (@armina_mevlani) on

Në përshkrimin e fotografisë, ajo thotë se është ndër postimet më të pëlqyera të saj dhe natyrisht se nuk duhet humbur.

Armina është mjaft aktive në rrjetet sociale, ndërsa në Instagram numëron mbi 642 mijë ndjekës.

 

A must check is my latest post ! Truly my favorite ! Find link in bio www.therebelheart.net. #vintage #retro #pinup #50s

A post shared by Armina Mevlani (@armina_mevlani) on

Publikimi i fotografive që vënë në pah bukurinë dhe linjat e saj, janë më të pëlqyerat nga fansat e modeles dhe jo rrallë herë paraqiten në faqet rozë.

Njëherësh, bukuroshja shpesh përfolet në media edhe për shkak të lidhjes me djalin e ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzenin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test