Aktorja tregon linjat seksi në bikini të bardhë - Bota Sot
Aktorja tregon linjat seksi në bikini të bardhë

Bota e Yjeve

Aktorja tregon linjat seksi në bikini të bardhë

Nga: Bota sot Më: 20 tetor 2017 Në ora: 12:59
Karrueche Tran

Ajo goditi plazhin e Miamit të mërkurën, e veshur në bikini të zeza duke treguar shumë nga trupi i saj.

Dhe një ditë më vonë, Karrueche Tran u pa në një tjetër bikini të bardhë, duke treguar format seksi trupore, përcjell Bota sot.

Aktorja u shfaq në një pishinë në poza mjaft provokuese, duke treguar barkun  e sheshtë dhe të pasmet seksi.

29 vjeçarja dukej në humor të mirë duke shijuar pushimet./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test