Ylli i Manchester United Paul Pogba merr pjesë në MTV-Awards - Bota Sot
Ylli i Manchester United Paul Pogba merr pjesë në MTV-Awards

Bota e Yjeve

Ylli i Manchester United Paul Pogba merr pjesë në MTV-Awards

Nga: Bota sot Më: 13 nëntor 2017 Në ora: 09:30
Pogba në MTV AWARDS

Futbollisti i njohur i Manchester Unitedi Paul Pogba ka marrë pjesë në festivalin europian të muzikës MTV-AWARDS.

Ai ishte prezent atje me dy vëllezerit e tij dhe me motrat e tij, përcjell Bota sot.

Ai shkëlqeu me një kostum te zi ndërsa motrat e tij kishin preferuar ngjyren blu.

Momentalisht Pogba po kalon një periudhë të rëndë për shkak të një lëndimi gjatë stërvitjeve./BS

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test