Biondja vjen e ‘nxehtë’ në kalendarin për 2018 - Bota Sot
Biondja vjen e ‘nxehtë’ në kalendarin për 2018

Bota e Yjeve

Biondja vjen e ‘nxehtë’ në kalendarin për 2018

Nga: Bota sot Më: 14 nëntor 2017 Në ora: 17:14
Jorgie Porter

Kanë qarkulluar lajme se ajo është në lidhje me Philip Parker nga Celebs go Dating.

Dhe 29 vjeçarja Jorgie Porter dukej pozitive dhe tejet seksi, derisa ka publikuar fotografitë e reja në bikini, pjesë të kalendarit për vitin 2018 në Los Angeles, përcjell Bota sot.

Ish aktorja e Hollyoaks ka treguar linjat perfekte trupore e veshur në bikini të ndryshme, duke e bërë të nxehtë kalendarin./BS/ 

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test