Ashley Graham, modelja më e preferuar XXL - Bota Sot
Ashley Graham, modelja më e preferuar XXL

Bota e Yjeve

E premte, 19 tetor 2018

Ashley Graham, modelja më e preferuar XXL

Më: 19 nëntor 2017 Në ora: 14:28
Ashley Graham

Ashley Graham është votuar si modelja më e preferuar XXL, nga një website i specializuar mode.

30 vjeçarja amerikane ka pozuar për një sërë kompanish mode, si Vogue, Glamour, Sports illustrated, etj.

Ajo është mjaft e njohur dhe pëlqyer për format e saj të bëshme, pasi natyra duket se është treguar e pakursyer në trupin e saj.

Ashley Graham ndiqen nga rreth 5.7 milionë njerëz në Instagram, ku ndan fotot dhe aktivitetet më të fundit.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test