Si dy pika uji - Bota Sot
Si dy pika uji

Bota e Yjeve

E mërkurë, 17 tetor 2018

Si dy pika uji

Më: 22 nëntor 2017 Në ora: 15:13
Cindy Crawford dhe Kaia Gerber

Shpesh ngatërrohen se mund të jenë motra, dhe Cindy Crawford e thekson më shumë duke postuar një foto të Kaia në gjimnaz, përkrah të sajës në atë moshë.

Duket se modelja, legjendë e modës ndihet krenare për ngjashmërinë e madhe mes saj dhe 16-vjeçares, e cila gjithashtu i ka hyrë rrugës së modës.

Në përshkrimin e fotos, 51-vjeçarja, e cila ka ndjekur gjimnazin në Illinois, në 1984 shkruan: “ Foto e shkollës, tani dhe atëherë”.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test