48-vjeçare, por Jennifer Lopez shfaqet tejet seksi - Bota Sot
48-vjeçare, por Jennifer Lopez shfaqet tejet seksi

Bota e Yjeve

48-vjeçare, por Jennifer Lopez shfaqet tejet seksi

Më: 30 nëntor 2017 Në ora: 11:10
Jeniffer Lopez

Jeniffer Lopez edhe njëherë ka treguar se çfarë gruaje e bukur është duke marrë pjesë në fushatën e fundit të realizuar nga Guess. Ajo ka qenë pjesë e kësaj kampanje për këtë super brend.

Kurse në disa fotografi të postuara në llogarinë e saj në “Instagram” ajo shihej shumë seksi dhe tërheqëse.

Përveç shumë kampanjave për brende të njohura, 46-vjeçarja ka publikuar klipin “Amor, Amor, Amor” i cili ka qenë një sukses për këngëtaren.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test