Një lexuese si Lucy - Bota Sot
Një lexuese si Lucy

Bota e Yjeve

E enjte, 18 tetor 2018

Një lexuese si Lucy

Më: 4 dhjetor 2017 Në ora: 23:56
Lucy Pinder

Modelja dhe aktorja e famshme angleze, Lucy Pinder duket se i është rikthyer pasionit për leximin.

Së fundi ajo ka pozuar me të brendshme , e shtrirë mbi shtrat dhe me një libër në dorë.

Më tepër sesa të lexuarit, duket se Lucy ka qenë duke reklamuar të brendshmet që kishte veshur, që dukeshin mjaft bukur mbi format e saj seksi.

Lucy Pinder, ndonëse 33 vjeçe, vijon të jetë një nga modelet dhe aktoret më të preferuara.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test