Rita Ora, kërcim seksi për “LOVE” - Bota Sot
Rita Ora, kërcim seksi për “LOVE”

Bota e Yjeve

E premte, 19 tetor 2018

Rita Ora, kërcim seksi për “LOVE”

Më: 7 dhjetor 2017 Në ora: 14:54
Rita Ora

Rita Ora ishte protagonistja e radhës e videove të revistës “LOVE”.

Këngëtarja 27-vjeçare shihet duke u zhveshur dhe duke kërcyer në mënyrë provokuese në ritmin e këngës së saj “Anywhere”.

Rita, e cila ka qenë pjesë e videove të “LOVE” edhe në dy vitet e kaluara, ka thënë për këtë projekt: “Argëtohem shumë duke xhiruar dhe më kujton periudhën festive”.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test