Këmbët “kilometrike” të Gigi Hadid - Bota Sot
Këmbët “kilometrike” të Gigi Hadid

Bota e Yjeve

E hënë, 15 tetor 2018

Këmbët “kilometrike” të Gigi Hadid

Më: 7 dhjetor 2017 Në ora: 16:13
Gigi Hadid

Gigi Hadid na ka mahnitur me setin fotografik për “VOGUE Germany”.

Modelja 22-vjeçare duket fantastike në fotot që janë realizuar si homazh për të ndjerin Gianni Versace, në 20-vjetorin e vdekjes së tij.

Me pantallona rozë shumë të shkurtra, Gigi nxjerr në pah këmbët e saj të gjata.

Në një foto tjetër, 22-vjeçarja pozon me një fustan ngjyrë floriri që më parë është veshur nga Carla Bruni, Claudia Schiffer, Naomi Campbell, Cindy Crawford dhe Helena.

Image
Gigi Hadid
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test