‘Mbretëresha e Spanchat’ ndez temperaturat në Miami - Bota Sot
‘Mbretëresha e Spanchat’ ndez temperaturat në Miami

Bota e Yjeve

E shtunë, 20 tetor 2018

‘Mbretëresha e Spanchat’ ndez temperaturat në Miami

Nga: Bota sot Më: 7 dhjetor 2017 Në ora: 16:33
Julieanna Goddard

Këtë verë, ajo u gjet në mes të një beteje ligjore, pas pohimeve se ajo supozohej se ishte shantazhuar për fotografitë lakuriq të saj.

Por 'Mbretëresha e Snapchat-it' YesJulz duket se e kishte harruar këtë dramë dhe ishte duke shijuar një pushim relaksues të mërkurën, në plazh në Miami, përcjell Bota sot.

Ylli 27-vjeçar i medias sociale - emri i vërtetë i të cilës është Julieanna Goddard - shfaqi linjat e saj të bujshme në një bikini të butë, ndërsa shëtiste përgjatë plazhit të artë, derisa po shijonte një hamburger.

E veshur në bikini pink, ajo dukej mjaft seksi duke ekspozuar hiret trupore./BS/

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test