Amy shfaqet seksi në të bardha, në formë pas lindjes - Bota Sot
Amy shfaqet seksi në të bardha, në formë pas lindjes

Bota e Yjeve

E hënë, 22 tetor 2018

Amy shfaqet seksi në të bardha, në formë pas lindjes

Nga: Bota sot Më: 7 dhjetor 2017 Në ora: 16:45
Amy Childs

Ajo ka deklaruar se koha në palestër, katër muaj pas lindjes, e ka bërë atë të ndihet e mahnitshme.

Dhe Amy Childs dukej mjaft në formë, derisa tregoi figurën e saj sensacionale në plazh, përcjell Bota sot.

27 vjeçarja, nënë e një fëmije u shfaq në plazh e veshur në bikini të bardhë njëpjesësh, derisa realizoi një set fotografik në plazhin e Cape Verdes.

Ajo dukej mjaft bukur dhe ka kthyer format pas lindjes./BS/

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test