“Mbretëreshë” me bikini - Bota Sot
“Mbretëreshë” me bikini

Bota e Yjeve

E shtunë, 20 tetor 2018

“Mbretëreshë” me bikini

Më: 7 dhjetor 2017 Në ora: 17:27
Kiki Morris

Gëzon linja perfekte dhe nuk heziton asnjëherë t’i ekspozojë ato.

Fjala është për Kiki Morris, 30 vjeçaren, e cila njihet si mbretëresha e bikinive në rrjetet sociale.

Kiki ka postuar një video të shkurtër së fundmi në “Instagram” me bikini, ku e justifikon plotësisht “titullin” që i kanë vendosur.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test