Modelja amerikane bën të ‘ziejë’, Instagramin - Bota Sot
Modelja amerikane bën të ‘ziejë’, Instagramin

Bota e Yjeve

E diel, 21 tetor 2018

Modelja amerikane bën të ‘ziejë’, Instagramin

Më: 7 dhjetor 2017 Në ora: 23:53
Lindsey Pelas

Ajo është një nga modelet më seksi në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe sapo ka arritur në shifrën e 7 milionë ndjekësve në Instagram.

26-vjeçarja Lindsey Pelas ka përgatitur një set fotosh shumë ‘të nxehta’, për t’i publikuar me rastin e tejkalimit të 7 milionë fansave.

Bukuroshja nga Los Angeles njihet për pozat tejet provokuese, ndërsa nuk i mungojnë as historitë rozë me njerëz të famshëm të shoë-bizit.

Së fundmi ajo sapo është ndarë nga i dashuri i saj, personazhi i spektakleve televizive amerikane, Calum Best.

Image
Lindsey Pelas
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test