Harrojeni Kim-in, ish-asistentja e saj çmend me format trupore - Bota Sot
Harrojeni Kim-in, ish-asistentja e saj çmend me format trupore

Bota e Yjeve

E martë, 16 tetor 2018

Harrojeni Kim-in, ish-asistentja e saj çmend me format trupore

Nga: Bota sot Më: 11 dhjetor 2017 Në ora: 22:24
Stephanie Shepherd

Së fundmi ajo u largua nga puna si asistente e Kim Kardashian, pasi kishte punuar me të prej katërsh vitesh.

Por Stephanie Shepherd la përshtypje shumë më të mira se ish shefja e saj, derisa u paraqit në Miami, Florida të dielën në festimet Art Basel, përcjell Bota sot.

Ajo dukej mjaft e relaksuar në një pishinë, e veshur në bikini të zeza dhe dukej sikur nuk ishte fare e brengosur për asgjë.

Ajo tregoi linjat seksi trupore në bikini dhe dukej në top formë, që mund t’i bëjë konkurrencë edhe Kimit./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test