Vera për të s’ka mbaruar, Tallia shfaqet seksi në bikini - Bota Sot
Vera për të s’ka mbaruar, Tallia shfaqet seksi në bikini

Bota e Yjeve

E premte, 19 tetor 2018

Vera për të s’ka mbaruar, Tallia shfaqet seksi në bikini

Nga: Bota sot Më: 11 dhjetor 2017 Në ora: 23:06
Tallia Storm

Ajo është e njohur për figurën e saj mahnitëse.

Dhe duke i pasur, 19 vjeçarja Tallia Storm ekspozoi hiret trupore në një bikini pink të neonit, derisa po shijon pushimet në Spanjë, përcjell Bota sot.

Me flokët lëshuara supeve dhe syze dielli, ajo dukej e mahnitshme derisa shijonte detin dhe diellin./BS/

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test