Pixee Fox “tërbon” indianët - Bota Sot
Pixee Fox “tërbon” indianët

Bota e Yjeve

E diel, 21 tetor 2018

Pixee Fox “tërbon” indianët

Më: 13 dhjetor 2017 Në ora: 16:40
Pixee Fox

Modelja suedeze, Pixee Fox është e njohur botërisht për operacionet e shumta plastike, që e kanë shndërruar fizikun e saj.

Ajo ka kryer më tepër se 200 ndërhyrje, në gjoks e vithe, ndërsa thekson vazhdimisht se nuk është penduar për këtë.

Së fundi ajo ka kryer një vizitë në Indi, për llogari të një kompanie mode dhe ka befasuar të gjithë vendasit me format e saj.

Ajo është rrethuar nga njerëzit e pranishëm në aeroport, të cilët kanë shprehur gjithë habinë e tyre me format e sat ‘të ekzagjeruara’.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test