Maria ngrit temperaturat në plazh - Bota Sot
Maria ngrit temperaturat në plazh

Bota e Yjeve

E martë, 16 tetor 2018

Maria ngrit temperaturat në plazh

Nga: Bota sot Më: 13 dhjetor 2017 Në ora: 22:47
Maria Fowler

Derisa festoi ditëlindjen e vajzës së saj Evie në muajin shtator, ajo deklaroi se ka dëshirë që të kthehet në kohën e shtatzënisë.

Dhe të mërkurën, Maria Fowler dukej thjesht sensacionale në bikini gjatë pushimeve që po kalon në Cape Verde, përcjell Bota sot.

Ish ylli i TOWIE 31 vjeç, dukej e mahnitshme me fizikun e tonifikuar, derisa shijonte detin dhe plazhin./BS/

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test