Detajet e shumëpërfolura të fustanit të Neslihan Atagul - Bota Sot
Detajet e shumëpërfolura të fustanit të Neslihan Atagul

Bota e Yjeve

E hënë, 22 tetor 2018

Detajet e shumëpërfolura të fustanit të Neslihan Atagul

Më: 14 dhjetor 2017 Në ora: 22:45
Neslihan Atagul

Në tapetin e kuq të Çmimeve Golden Butterfly, një nga veshjet më të diskutuara ishte ajo e Neslihan Atagul. Aktorja e "Dashuri e pafund" tërhoqi vëmendjen e të gjithëve tek parakalonte para fotografëve.

Fustani i Neslihan ishte disenjuar nga Hakan Yildirim të cilit i mori plot tre javë për ta përfunduar.

Ky fustan ishte i mbuluar i gjithi nga gurë Swarivksi dhe peshonte 6 kilogramë.

Image
Neslihan Atagul
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test