Motra superseksi e lojtarit të Romës ngre temperaturat në dimër… - Bota Sot
Motra superseksi e lojtarit të Romës ngre temperaturat në dimër…

Bota e Yjeve

E mërkurë, 17 tetor 2018

Motra superseksi e lojtarit të Romës ngre temperaturat në dimër…

Më: 17 dhjetor 2017 Në ora: 14:28
Kristyna Schickova

Quhet Kristyna Schickova. Është modele çeke mjaft e njohur në vendin e saj, por edhe më gjerë.

Tashmë po hedh hapat e saj të karrierës edhe në Itali pasi vëllai i saj, Patrick Schick luan për Romën.

Shpesh ajo poston foto në rrjetet sociale, ku komentet dhe pëlqimet e mijëra fansave ‘derdhen lum’.

E fundit është në një sauna që për mënyrën e pozimit “ka ngritur jo pak temperaturat” e ndjekësve në këtë dimër të ftohtë.

Image
Image

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test