Abigail “rrëzon” internetin - Bota Sot
Abigail “rrëzon” internetin

Bota e Yjeve

E hënë, 22 tetor 2018

Abigail “rrëzon” internetin

Më: 17 dhjetor 2017 Në ora: 23:57
Abigail Ratchford

Klay Thompson me të vërtetë është fatlum.

Njëzeteshtatëvjeçari ka dy tituj kampioni në ligën e basketbollit amerikan NBA, me Golden State Warrios dhe ka miliona dollarë në llogari.

Por, ajo që e bën atë më të lumtur është e dashura e tij Abigail Ratchford.

Kjo e fundit ka xhiruar disa foto, të cilat i ka postuar në rrjetet sociale, ku lë shumë pak për të imagjinuar.

Ndoshta i dashuri i saj nuk do të bëhet xheloz.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test