Modelja shfaqet seksi në jaht, me të dashurin futbollist - Bota Sot
Modelja shfaqet seksi në jaht, me të dashurin futbollist

Bota e Yjeve

E martë, 16 tetor 2018

Modelja shfaqet seksi në jaht, me të dashurin futbollist

Nga: Bota sot Më: 3 janar 2018 Në ora: 16:50
Izabel Goulart

Frontmenja e The Armani Exchange së fundmi ka shijuar një takim romantik me të dashurin e saj futbollist në Brazil.

Dhe modelja 33 vjeçare Izabel Goulart, u sigurua që të gjithë sytë të ishin tek ajo, derisa po shijonte plazhin me të dashurin 27 vjeçar Kevin Trapp, në një jaht në Brazil të martën, përcjell Bota sot.

Dyshen po e shoqëronte futbollisti Neymar me të dashurën e tij Bruna Marquezine.

Izabel dukej tejet seksi në bikini, duke treguar format seksi trupore, teksa po shijonte festën me të dashurin e saj./BS/

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test