Sheridan Smith sjell frymë tropikale në Londër! - Bota Sot
Sheridan Smith sjell frymë tropikale në Londër!

Bota e Yjeve

E martë, 16 tetor 2018

Sheridan Smith sjell frymë tropikale në Londër!

Më: 3 janar 2018 Në ora: 23:14
Sheridan Smith

Aktorja britanike, Sheridan Smith, u pa duke u argëtuar mjaft shumë me rastin e përmbylljes së vitit 2017-të.

Megjithatë me të përfunduar ndejat, Sheridan, u rikthye nga Meksika, por ajo nuk iu rezistoi dot trendeve tropikale.

Ylli televiziv, ndërsa po kthehej në Londër këtë të mërkurë, u pa e veshur në mënyrë të mistershme pasi mezi dikush i vërente fytyrën.

Megjithatë, ajo s’mund të kishte refuzuar dhe një bluzë të hollë, që ngjante në ngjyra verore dhe dizajne meksikane!

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test