Abella prezanton linjën e të brendshmeve - Bota Sot
Abella prezanton linjën e të brendshmeve

Bota e Yjeve

E martë, 23 tetor 2018

Abella prezanton linjën e të brendshmeve

Më: 17 janar 2018 Në ora: 23:43
Abella Anderson

Abella Anderson është një nga aktoret më të njohura të filmave porno, por së fundi ka vendosur t’i futet biznesit.

29-vjeçarja amerikane ka prezantuar linjën e saj të të brendshmeve për femra, duke marrë edhe komplimentet e parë për dizenjimin.

Abella apo Amisaday Quesada, siç është emri i saj i vërtetë tha se nuk do të vazhdojë gjatë me industrinë e filmave porno dhe se synon që të ardhmen ta ketë në fushën e modës.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test