Ndërhyrje estetike? Jo për Liberta Spahiun, duket si tani si kur ishte 17-vjeçare - Bota Sot
Ndërhyrje estetike? Jo për Liberta Spahiun, duket si tani si kur ishte 17-vjeçare

Bota e Yjeve

E hënë, 15 tetor 2018

Ndërhyrje estetike? Jo për Liberta Spahiun, duket si tani si kur ishte 17-vjeçare

Më: 18 janar 2018 Në ora: 15:29
Liberta Spahiu

Moderatorja e famshme Liberta Spahiu, gëzon një bukuri krejtësisht natyrale dhe këtë e dëshmojnë më së miri fotografitë nga e kaluara.

Spahiu nuk ka asnjë ndërhyrje estetike në fytyrë dhe tiparet e fizikut të saj janë të njëjta, si kur ishte një 17-të vjeçare si tani, që ka mbushur 33 vjet.

Krahasuar me ditët e adoleshencës së saj, moderatorja nuk ka ndryshuar aspak dhe ka të njëjtën formë fizike e edhe ka ruajtur bukurinë e saj natyrale.

Liberta që para profesionit të moderimit në Prive ishte një modele në zë, këto fotografi i ka realizuar në Londër, ku ishte imazh i një kompanie që prodhonte bizhuteri ët stilit indian. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test