Rita Ora shfaqet me të brendshme në Hong Kong - Bota Sot
Rita Ora shfaqet me të brendshme në Hong Kong

Bota e Yjeve

E diel, 21 tetor 2018

Rita Ora shfaqet me të brendshme në Hong Kong

Më: 20 janar 2018 Në ora: 00:37
Rita Ora

Sukseset për vajzat kosovare që kanë arritur famë në botë s'kanë të ndalur.

Njëra prej tyre është Rita Ora, e cila e ka përmbyllur suksesshëm vitin 2017, me shumë projekte dhe turne në vende të ndryshme të botës.

Me këtë ritëm, ajo e ka filluar edhe vitin 2018, tashmë ajo këto ditë është e angazhuar edhe rreth promovimit të këngës së re.

Së fundi, Rita ka qenë e ftuar të performojë në Hong Kong, meqë rast u përfol shumë për paraqitjen e saj, kjo ngase ajo u shfaq me të brendshme ngjyrë të bardhë duke elektrizuar publikun.

Projekti i fundit nga Rita është “For You”, në duet me Liam Payne që është edhe kolonë zanore e filmit “Fifty Shades Freed”.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test