E dashura e djalit “kopjon” Victoria Bechkam - Bota Sot
E dashura e djalit “kopjon” Victoria Bechkam

Bota e Yjeve

E premte, 19 tetor 2018

E dashura e djalit “kopjon” Victoria Bechkam

Më: 23 janar 2018 Në ora: 17:55
Victoria Beckham

Listës së gjatë të fansave të ikonës së modës Victoria Beckham, duket se i është shtuar edhe një.

Bëhet fjalë për nusen e saj, osë më saktë të dashurën e djalit të Victorias, Brooklyn.

Aktorja Chloe Moretz këtë javë është shfaqur me të njëjtën veshje si vjehrra e saj, Victoria, në eventin e organizuar në Utah.

Në fotot e publikuara në media, dy bukuroshet shfaqen me një xhaketë të zezë dhe këmishë të bardhë. Kjo është e njëjta veshje me të cilën Victoria u shfaq nëntorin e vitit të kaluar në ceremoninë e ndarjes së çmimeve nga Harper’s Bazaar ku fitoi çmimin si ‘Gruaja e Vitit’.

Por kjo nuk është hera e parë që aktorja “kopjon” Victorian. Paparazët kanë fotografuar Chloe Moretz edhe në një tjetër event në të cilën ajo shfaqej me të njëjtën veshje që kishte përdorur edhe ikona e modës, Victoria. Nuk dhet nëse kjo është thjesht rastësi, apo tendencë e aktores për ti ngjasuar sa më shumë vjerrës së saj.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test