Format vijnë falë palestrës… ashtu edhe për këtë seksbombë - Bota Sot
Format vijnë falë palestrës… ashtu edhe për këtë seksbombë

Bota e Yjeve

E mërkurë, 24 tetor 2018

Format vijnë falë palestrës… ashtu edhe për këtë seksbombë

Më: 30 janar 2018 Në ora: 22:32
Danielle Armstrong

Ajo është në formën e saj më të mirë nga momenti që ka filluar regjimin e ri të ushtrimeve dhe Danielle Armstrong ka treguar edhe frytet e punës së saj.

Në disa poza, tepër provokuese, ajo është zhveshur duke nxjerrë në pah edhe linjat e saj të mahnitshme.

Duket qartë se falë palestrës ka bërë përparime të dukshme.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test