Dremitja seksi e Emily Ratajkowskit - Bota Sot
Dremitja seksi e Emily Ratajkowskit

Bota e Yjeve

E premte, 19 tetor 2018

Dremitja seksi e Emily Ratajkowskit

Më: 2 shkurt 2018 Në ora: 11:47
Emily Ratajkowski

Në rrjetet sociale, ajo shfaqet shumë aktive dhe nuk ngurron kurrë të demostrojë format e saj trupore, fotot në bregdetet më të famshme të botës, apo edhe setet që zhvillon në ambiente të mbyllura.

Por, me sa duket Emily Ratajkowski qenka edhe pak “dembele”, e sigurisht krevati mund të kthehet në një pjesëz të vogël të çlodhjes së saj.

Megjithatë, si gjithmonë, edhe kur dremit ajo shfaqet shumë seksi, e këtë e ka treguar edhe në një foto të publikuar së fundi në rrjetet sociale, ku duket e shtrirë në krevat topless dhe me një gotë në dorë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test