22-vjeçarja në hall me kostumin e plazhit... - Bota Sot
22-vjeçarja në hall me kostumin e plazhit...

Bota e Yjeve

E martë, 16 tetor 2018

22-vjeçarja në hall me kostumin e plazhit...

Nga: Bota sot Më: 2 shkurt 2018 Në ora: 21:47
Beth Morgan

Ajo kohët e fundit iu fut botës së televizionit, pas disa vitesh modelizmi.

Dhe Beth Morgan ka treguar me krenari se pse meriton të jetë një yll tv-je, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Aktorja 22-vjeçare ka zbuluar format e saj shpërthyese me bikini të mërkurën, derisa po shijonte bregdetin spanjoll./BS

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test