Pornostarja në pozicione të nxehta me flamurin shqiptar, ndjekësit i vërsulen keq në komente - Bota Sot
Pornostarja në pozicione të nxehta me flamurin shqiptar, ndjekësit i vërsulen keq në komente

Bota e Yjeve

E enjte, 15 nëntor 2018

Pornostarja në pozicione të nxehta me flamurin shqiptar, ndjekësit i vërsulen keq në komente

Më: 3 shkurt 2018 Në ora: 15:57
Alby Rydes

Alby Rydes është një emër i njohur i industrisë së filmave me pullë të kuqe, por njëkohësisht e njohur për origjinën e saj shqiptare.

Këtë fakt duket se Alby e pohon me krenari dhe herë pas here në rrjetet e saj sociale publikon foto ndërsa mban simbolet e flamurit kombëtar.

Kështu ka bërë dhe së fundmi teksa ka publikuar dosa foto ku shihet tejet seksi, por veshur mban flamurin kombëtar.

Ky detaj i ka acaruar keq disa ndjekës të cilët kanë shpërthyer në ofendime duke i kërkuar që ta heqë flamurin pasi po i turpëron.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test