“Stërvitem 6 herë në javë” - Bota Sot
“Stërvitem 6 herë në javë”

Bota e Yjeve

E martë, 16 tetor 2018

“Stërvitem 6 herë në javë”

Më: 4 shkurt 2018 Në ora: 13:13
Charlotte McKinney

E tregon herë pas here trupin në Instagram me poza shumë seksi dhe më në fund Charlotte McKinney ka zbuluar sekretin e formave të saj.

Modelja 24-vjeçare ka thënë në një intervistë të fundit se stërvitet 6 herë në javë në palestër.

Madje, ajo i vazhdon ushtrimet edhe pse shpesh është gati të heqë dorë prej tyre për shkak se i merren mendtë nga sforcimi i përditshëm.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test