Caitlin McHugh, modelja shtatëzënë i jep fund beqarisë - Bota Sot
Caitlin McHugh, modelja shtatëzënë i jep fund beqarisë

Bota e Yjeve

E diel, 21 tetor 2018

Caitlin McHugh, modelja shtatëzënë i jep fund beqarisë

Nga: Bota sot Më: 4 shkurt 2018 Në ora: 16:10
Caitlin McHugh

Nusës së tij Caitlin McHugh thuhet se i janë grabitur bizhuterime vlerën 165 mijë dollarë gjatë qëndrimit të tyre në Beverky Hills të premten.

Por një ditë më vonë, John Stamos dhe modelja shtatëzënë vënë gjithë dramës pas tyre, derisa ecnin poshtë rreshtin në kishën The Little Broën Church në Los Angelos.

Aktori i Full House,54 vjeqar mbante një kostum me një lidhëse të zezë në hark, derisa Caitlin 31 vjeqare me një fustan të bardhë në dasmën e tyre./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test