Jennifer Lopez ‘çmend’ turmën, ja veshjet provokative të saj - Bota Sot
Jennifer Lopez ‘çmend’ turmën, ja veshjet provokative të saj

Bota e Yjeve

E hënë, 19 nëntor 2018

Jennifer Lopez ‘çmend’ turmën, ja veshjet provokative të saj

Nga: Bota sot Më: 4 shkurt 2018 Në ora: 16:19
Jennifer Lopez

Ajo e di tashmë se si të mbajë veten në një shfaqje, pas qëndrimit 11 mujash të saj në rezidencë në Las Veas në vitin 20126.

Dhe tani Jennifer Lopez 48 vjeqare solli magjepsjen e të gjithë udhëtimit të saj në Minnealpolis, të shtunën në mbrëmje, derisa ajo kryesonte koncertin Super Sunday Night, duke e nxitur turmën e ngazëllyer me tetë veshje të ndryshme gjatë spektaklit dy orësh.

Ajo dukej shumë e bujshme dhe mahnitëse me të pasmet dhe kthesat e saj derisa në skenë dha lëvizje dhe vallëzim të nxehtë./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test