Bëhen bashkë për të harruar ish të dashurit, skena provokative në plazh - Bota Sot
Bëhen bashkë për të harruar ish të dashurit, skena provokative në plazh

Bota e Yjeve

E shtunë, 20 tetor 2018

Bëhen bashkë për të harruar ish të dashurit, skena provokative në plazh

Nga: Bota sot Më: 4 shkurt 2018 Në ora: 16:25
Danielle Sellers dhe Chyna Ellis

Ato kanë qenë pafat në dashuri në villën e Love Island dhe në botën e jashtme.

Pra, Danielle Sellers dhe Chyna Ellis u nisën për në Spanjë për një pushim plotë argëtim vajzash në dritën e diellit për të harruar ish të dashurit e tyre.

Danielle e veshur me bikine sikurse edhe Chyna, u hodhën në det duke ju dhënë shikuesve një vështrim për lidhjen e tyre të ngushtë që ato kanë krijuar./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test