Si nëna si e bija, modelja më seksi pozon në bikini me nënën e saj - Bota Sot
Si nëna si e bija, modelja më seksi pozon në bikini me nënën e saj

Bota e Yjeve

E shtunë, 20 tetor 2018

Si nëna si e bija, modelja më seksi pozon në bikini me nënën e saj

Nga: Bota sot Më: 5 shkurt 2018 Në ora: 23:30
Ashley dhe Linda Graham

Ajo është një nga modelet më seksi të plota.

Dhe duket se Ashley Graham ka trashëguar bukurinë nga nëna e saj, me të cilën po kalon kohë dhe ka pozuar bashkë për reklamën për bikinit, përcjell Bota sot.

53 vjeçarja Linda Graham ka pozuar përkrah bijës së saj, Ashley në plazh, për bikinit dypjesëshe.

Pavarësisht moshës, Linda duket shumë seksi dhe ngjason me vajzën e saj, të cilës i bën konkurrencë./BS/

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test