Lauren shfaqet bombastike, ekspozon të pasmet gjigante - Bota Sot
Lauren shfaqet bombastike, ekspozon të pasmet gjigante

Bota e Yjeve

E martë, 13 nëntor 2018

Lauren shfaqet bombastike, ekspozon të pasmet gjigante

Nga: Bota sot Më: 5 shkurt 2018 Në ora: 23:43
Lauren Goodger

Ajo e ka pranuar se ka bërë ndërhyrje kirurgjike në të pasmet e saj, të cilat tashmë i ka gjigante.

Dhe Lauren Goodger ka vazhduar të tregojë linjat e saj seksi trupore përplot vetëbesim, derisa është parë në klinikën Essex të hënën, përcjell Bota sot.

Ish ylli 31 vjeçari TOWIE ishte veshur në rroba sportive dhe mbante syze të zeza.

Rrobat e ngushta i nxirrnin në pah gjoksin shpërthyes dhe të pasmet bombastike dhe dukej seksi edhe pa pasur nevojë të zhvishet./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test