Pamela ndihet seksi në menopauzë, shkruan libër për feminizmin - Bota Sot
Pamela ndihet seksi në menopauzë, shkruan libër për feminizmin

Bota e Yjeve

E hënë, 22 tetor 2018

Pamela ndihet seksi në menopauzë, shkruan libër për feminizmin

Më: 6 shkurt 2018 Në ora: 09:29
Pamela Anderson

Po, mund të jeni seks symbol edhe kur kaloni në menopauzë

Kjo vlen sidomos për yllin Pamela Anderson e cila ka treguar format e saj seksi derisa këto ditë ka mbushur 50 vite.

Aktorja seksi, që tashmë luan rolin e aktivistes, u bë e njohur pasi luajti në filmin “Baywatch”.

Kohëve të fundit është thënë se ajo ka rënë në dashuri me futbollistin francez, Adil Rami, pavarësisht se ai është më i vogël se ajo 18 vite. Të dy janë duke jetuar së bashku në Marseille që gjashtë muaj.

Ndryshe, Pamela ka treguar se e ka lënë Malibun për të jetuar në Francë derisa ka treguar se ajo ndihet seksi dhe jep këshilla për feminizmin, ushqimin dhe menopazuën.

Ajo është shembull se si një femër në menopauzë është seksi.

Momentalisht Pamela është duke e shkruar një libër e cila titullohet “Saving Women From Feminism” (Të shpëtosh gratë nga feminizmi).

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test