Mbani frymën, 45 vjeçarja del pa të brendshme dhe tregon... - Bota Sot
Mbani frymën, 45 vjeçarja del pa të brendshme dhe tregon...

Bota e Yjeve

E mërkurë, 14 nëntor 2018

Mbani frymën, 45 vjeçarja del pa të brendshme dhe tregon...

Nga: Bota sot Më: 6 shkurt 2018 Në ora: 11:15
Marlo Hampton

Ajo gjithmonë pëlqen të ekspozojë hiret trupore.

Dhe Marlo Hampton nuk i la vend imagjinatës të hënën mbrëma në Sandy Springs, Georgia, derisa u paraqit pa të brendshme, përcjell Bota sot.

Ylli i Real Houseëife Of Atlanta kishte veshur një kostum transparent, duke zbuluar gjoksin shpërthyes dhe të pasmet.

Me format e saj bombastike, 45 vjeçarja mori gjithë vëmendjen, pasi tregoi edhe nga ‘zogu’ i saj./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test