Shtatzëna seksi ekspozon gjoksin në sytjena - Bota Sot
Shtatzëna seksi ekspozon gjoksin në sytjena

Bota e Yjeve

E martë, 16 tetor 2018

Shtatzëna seksi ekspozon gjoksin në sytjena

Nga: Bota sot Më: 6 shkurt 2018 Në ora: 11:49
Khloe Kardashian

Ajo është në muajin e shtatë të shtatzënisë.

Dhe Khloe Kardashian ka pozuar në sytjena për brendin e saj Good American, imazh të cilin e ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram, përcjell Bota sot.

Ylli i Keeping Up With The Kardashians është shfaqur tejet seksi, duke ekspozuar figurën e saj mahnitëse.

Khloe ka treguar gjoksin shpërthyes në sytjena./BS/

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test