Nëna e Bella e Gigi Hadid, përplot stil në New York - Bota Sot
Nëna e Bella e Gigi Hadid, përplot stil në New York

Bota e Yjeve

E mërkurë, 24 tetor 2018

Nëna e Bella e Gigi Hadid, përplot stil në New York

Më: 6 shkurt 2018 Në ora: 13:52
Yolanda Hadid

Ata janë një familje bregdetare, pasi ndajnë kohën e tyre midis Los Anxhelosit dhe New York-ut.

E së fundi Yolanda Hadid dhe fëmijët e saj Bella dhe Anwar ishin parë nga të gjithë ndërsa po përfunonin disa porosi në Big Apple.

Yolanda, shfaqi figurën e saj në pantallona shumë të ngushta lëkure rozë të shoqëruara me një triko blu të lehtë të modelit të gjerë.

Ndonëse 53 vjeçare, nëna e Bella dhe Gigi Hadid, duket se vitet kishin ndaluar për të.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test