Një fëmijë me fat si vajza e Kylie Jenner - Bota Sot
Një fëmijë me fat si vajza e Kylie Jenner

Bota e Yjeve

E enjte, 18 tetor 2018

Një fëmijë me fat si vajza e Kylie Jenner

Më: 6 shkurt 2018 Në ora: 16:36
Kylie Jenner

Fshehja e shtatëzanisë së saj për nëntë muaj me rradhë nuk e ka penguar aspak Kylie Jenner që të mendojë për veshjet e vajzës së saj e cila erdhi në jetë në datën 1 shkurt.

Lajmin për ardhjen në jetë të vajzës e bëri me dije vetë Kylie nëpërmjet një video të shkurtër me momentet më të bukura gjatë nëntë muajve të shtatëzanisë së saj.

Pas prezantimit të vazjës së tretë të Kim në video, një tjetër detaj është edhe gardaroba e fëmijës së Kylie, emri i së cilës ende nuk është publikuar në media, edhe pse aludimet janë të shumta.

Në videon e Kylie shfaqen fustane dhe këpucë të ngjyrave dhe markave të ndryshme.

Padyshim, duket se kohën që ka shpenzuar për të mos dalë nga shtëpia për shkak se u “trembej” paparazëve Kylie e ka shpenzuar duke porositur veshje për të voglën e saj, gjininë e së cilës e ka mësuar prej kohësh.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test