Kim Kardashian shënon një tjetër sukses - Bota Sot
Kim Kardashian shënon një tjetër sukses

Bota e Yjeve

E hënë, 19 nëntor 2018

Kim Kardashian shënon një tjetër sukses

Më: 6 shkurt 2018 Në ora: 17:04
Kim Kardashian

Duket se postimet e saj me foto nudo ia rrisin ?çdo ditë dhe më shumë famën Kim Kardashian, e cila pak ditë më parë njoftoi në rrjetin social Instagram linjën e re të parfumeve, që korri një sukses apsolut.

Në vetëm katër ditë, ylli i Keeping Up With Kardashian ka arritur të shesë linjën e re të parfumve- Bae, BFF dhe Ride Or Die duke siguruar plot 10 milion $, dhe për këtë Kimit nuk i është dashur apslutisht marketingu në televizion por vetëm në rrjete sociale.

Falë miliona ndjekësve që Kim ka në Instagram, 300000 shishet e parfumeve 30 ml kanë mbaruar, një koleksion që siç bëri me dije 38-vjeçarja nuk do të rikthehet më.

Çmimi i një shishe parfumi nga linja e Kim ishte vetëm 30$.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test